Rok założenia firmy - 1995

PN-E803

  • Ekran o przekątnej 80" (203,2cm) zapewniający wyjątkową siłę przekazu materiałów reklamowych i prezentacji biurowych
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 i miliard kolorów wyświetlanych kolorów gwarantują wyjątkową jakość obrazuAtrakcyjna smukła ramka i elegancka obudowa podkreślające wyświetlane materiały
  • Atrakcyjna smukła ramka i elegancka obudowa podkreślające wyświetlane materiały
  • Podświetlenie LED o wysokiej sprawności energetycznej oraz panel wykonany w wiodącej technologii LCD UV2A
  • Wysoki kontrast 5000:1zapewniający wyższy poziom bieli i głębszą czerń.
  • Praca w trybie 24 / 7 przy wbudowanej regulacji temperatury zapewniającej najwyższą niezawodność
  • Gniazda DisplayPort, HDMI i DVI zapewniają wszechstronne możliwości podłączania urządzeń zewnętrznych

Wielkoekranowy monitor Sharp PN-E803 to perfekcyjne i eleganckie urządzenie sprawdzające się w wielu zastosowaniach w sklepach, biurach i przestrzeniach publicznych. Dzięki przemyślanej konstrukcji umożliwiającej pracę w trybie 24/7, model PN-E803 doskonale pokazuje najnowsze możliwości innowacyjne firmy Sharp, które pozwalają zaoferować zoptymalizowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb systemy obrazujące.

Wyposażony w najnowocześniejsze podświetlenie LED, które umożliwia stosowanie wyjątkowo wąskich ramek i smukłych obudów, najnowszy monitor 80-calowy firmy Sharp stanowi eleganckie uzupełnienie we wszelkich profesjonalnych zastosowaniach digital signage. Ten niezawodny monitor o wyjątkowej trwałości i łatwej obsłudze można instalować zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej.

Wyjątkowa technologia Sharp UV2A LCD umożliwia uzyskanie wyższego poziomu bieli, głębszej czerni oraz żywych wszystkich pozostałych barw, co zapewnia wyjątkową jakość obrazu i skuteczny przekaz w sklepach, biurach i przestrzeniach publicznych. Wszelkie komunikaty mogą być przekazane w sposób precyzyjny i niezawodny przy równoczesnym niewielkim zużyciu energii dzięki zastosowaniu podświetlenia LED.

Wbudowana funkcja prostego podłączenia łańcuchowego przez gniazdo Display Port umożliwia połączenie do 25 monitorów. Jeszcze jeden powód, dla którego monitory LCD Sharp można wykorzystać do wzmocnienia potencjału firmy.

Dane techniczne (PDF)