Rok założenia firmy - 1995

O firmie

 

W&PK jest firmą istniejącą od 1995 r., działającą nieprzerwanie w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Specjalizujemy się w sprzedaży, dzierżawie i serwisowaniu urządzeń techniki biurowej. Ponadto oferujemy materiały eksploatacyjne do wszystkich marek i typów urządzeń.

W bieżącym roku uruchomiliśmy obsługę informatyczną firm oraz usługi w zakresie modernizacji i naprawy laptopów i komputerów stacjonarnych . Projektujemy i budujemy sieci komputerowe, prowadzimy szkolenia IT z zakresu obsługi sprzętu i oprogramowania.

Prawie od początku działalności współpracujemy z firmą Sharp. Obecnie mając jej pełną autoryzację posiadamy status dealera! Pozwala to nam oferować najwyższej klasy urządzenia techniki biurowej – głównie kopiujące, drukujące i skanujące w bardzo konkurencyjnych cenach.

Nieco krócej, bo od 2000 r. trwa nasza współpraca z firmą Opus, której jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym. Umożliwia to nam sprzedaż wysokiej jakości niszczarek, bindownic, laminatorów, gilotyn, obcinarek, oczyszczaczy powietrza, ekranów, sejfów, kaset-szafek oraz innych produktów tak renomowanych firm jak: Opus, Ideal czy też Eba.

Od 2012 r. uzupełniając naszą ofertę handlową podjęliśmy współpracę z firmą Brother – wiodącym producentem drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i skanerów – stając  się w 2013 roku jej autoryzowanym partnerem handlowym i serwisowym. Umożliwiło to nam począwszy od roku 2016 sprzedaż urządzeń Brother w unikatowym systemie MPS. System ten umożliwia klientowi zakup urządzenia z rabatem do 20%, jego eksploatację w tzw. systemie „na klik” (klient płaci tylko za wykonane wydruki i kopie, a nie interesują go koszty materiałów eksploatacyjnych, części i serwisu) oraz opcję wykupu wydłużonej do 5 lat gwarancji.

Udokumentowaniem uznanej już an rynku jakości oferowanych towarów i świadczonych usług jest fakt , iż od wielu lat obsługujemy szereg jednostek budżetowych, takich jak: Urząd Miejski w Grudziądzu, Urzędy Gmin w Rogóźnie, Nowem, Grucie, Sąd Rejonowy w Grudziądzu oraz kilkadziesiąt szkół i przedszkoli z regionu. Ponadto szereg renomowanych firm, w tym także z udziałem kapitału zagranicznego jak: Rossmann, Vadain International Sp. z o.o., Venture Industries Sp. z o.o. Czy tez Heutink Poland Sp. z o.o.

 

Biorąc powyższe pod uwagę zapraszamy również Państwa do współpracy.