Rok założenia firmy - 1995

MX-B350W

 

Cena: 2590 zł + VAT 23% - gotowy do pracy


  • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie
  • Prędkość: 35 str./min (w trybie cz.-b.)
  • Pojemność podajników papieru: 550 arkuszy standardowo; 1150 arkuszy maksymalnie
  • Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne mono A4
  • Łączność bezprzewodowa w standardzie
  • Kolorowe skanowanie sieciowe umożliwia szybką digitalizację dokumentów
  • Wbudowany moduł dupleks
  • Niezawodne funkcje ochrony danych

Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne MX-B350W A4 zapewnia szybkie i wygodne drukowanie, kopiowanie i skanowanie z prędkością 35 str./min przy zachowaniu pełnej szybkości i wydajności, jakiej można oczekiwać od większego urządzenia, ale wystarczająco małego by można korzystać z niego w dowolnym miejscu.

Dzięki wbudowanej łączności bezprzewodowej w standardzie możesz odkryć zupełnie nowy sposób pracy, który umożliwia szybsze wykonywanie zadań i zmniejszenie zbędnego zużycia materiałów. Zapewnia to uniwersalność pracy z wykorzystaniem telefonów komórkowych, tabletów, komputerów stacjonarnych i laptopów oraz i zapewnia możliwość ustawienia urządzenia w najdogodniejszym miejscu w biurze. Ponadto, dzięki oprogramowaniu Sharpdesk Mobile, zeskanowane dokumenty można łatwo zapisać w urządzeniach mobilnych lub wydrukować zapisane na nich pliki.

W przypadku dynamicznego środowiska, np. recepcji, gdzie liczy się czas, urządzenie MX-B350W stanowi doskonałe rozwiązanie do szybkiej digitalizacji dokumentów; oferuje kolorowe skanowanie sieciowe z funkcją skanowania do wielu odbiorców; posiada wbudowany moduł dupleks umożliwiający wykonywanie dwustronnych kopii i wydruków; a 50-kartkowy podajnik RSPF (dwustronny jednoprzebiegowy podajnik dokumentów), który pozwala skanować dokumenty z prędkością do 40 obrazów na minutę oraz dokładnie skanować dokumenty tożsamości i wizytówki.

Pojemność papieru w urządzeniu wielofunkcyjnym MX-B350W to maksymalnie 1150 kartek z dodatkowym podajnikiem papieru. Ale standardowy podajnik papieru i uniwersalny podajnik boczny obsługują różne formaty papieru, w tym A6 i materiały o gramaturze do 220 g/m². Dzięki temu urządzenie łatwo poradzi sobie z różnymi potrzebami indywidualnymi lub grupowymi, wymagając jednocześnie niewielkiej interwencji ze strony użytkownika w ciągu dnia.

Urządzenie wielofunkcyjne MX-B350W obejmuje również szereg łatwych w użyciu funkcji:

5-liniowy panel sterowania LCD, który zapewnia jasne i zwięzłe informacje;

funkcja Scanner Program Keys przechowuje często używane ustawienia umożliwiając przywoływania ich jednym dotknięciem przycisku;

port USB z przodu drukarki, co oznacza, że możesz natychmiast drukować z lub skanować do pamięci USB.

 

Dzięki nowoczesnemu designowi i oszczędzającej przestrzeń biura modułowej konfiguracji wprowadziliśmy również niezawodne funkcje ochrony danych, które zapewniają bezpieczeństwo dokumentów i urządzeń. Opisywane urządzenie wielofunkcyjne będzie pasować do każdego biura, bez względu na to, czy potrzebujesz urządzenia biurkowego, czy podłogowego.

Dane techniczne (PDF)