Rok założenia firmy - 1995

MX-C382SC

Sharp
  • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie, archiwizacja dokumentów
  • Szybkość w stronach na minutę: 38 w trybie czarno-białym i 38 w trybie kolorowym
  • Pojemność podajników papieru: 600 arkuszy standardowo; 2100 arkuszy maksymalnie
  • Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne z zaawansowaną funkcją skanowania w kolorze
  • 50 oryginałów na minutę w trybie jedno- i dwustronnym
  • Panel sterowania z kolorowym dotykowym wyświetlaczem LCD o przekątnej 8,5" i funkcją podglądu miniatur przetwarzanych dokumentów
  • Wiodące na rynku rozwiązania zabezpieczające zapewniające znakomitą ochronę danych i dokumentów
  • Platforma Sharp OSA 3.5 (Open Systems Architecture) umożliwia integrację z aplikacjami sieciowymi i pozwala obsługiwać je z poprzez wyświetlacz LCD na panelu sterowania

Model MX-C382SC, nowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4 z kolorowym skanerem sieciowym, korzysta z tych samych nowoczesnych funkcji i technologii wysokiej jakości (umieszczonych w wyjątkowo oszczędzającej przestrzeń biurową konstrukcji), co nasze urządzenia wielofunkcyjne A3. Bez problemu mieści się na biurku (ma głębokość jedynie 438 mm) lub przy odpowiedniej konfiguracji można ustawić na podłodze.
 Najważniejszymi zaletami tego urządzenia wielofunkcyjnego jest szeroki wybór zaawansowanych funkcji skanowania. Jest w stanie przetworzyć do 50 oryginałów na minutę (w trybie jednostronnym i dwustronnym) i posiada 100-kartkowy dwustronny podajnik dokumentów (DSPF) umożliwiający obsługę dużych zadań. Można skanować dwustronne wizytówki, karty plastikowe, karty wytłoczone, czeki i czeki i inne, a następnie natychmiast przesyłać je do różnych odbiorców. 
Użyteczne funkcje, takie jak automatyczne pomijanie pustych stron, jednoprzyciskowe skanowanie do użytkownika (poprzez e-mail), tryb Card Shot, skanowanie z usuwaniem koloru (RGB) i automatyczne wykrywanie formatu strony, to tylko niektóre z szerokiego wyboru dodatkowych opcji skanowania. Drukowanie w kolorze i trybie czarno-białym jest szybkie (38 stron na minutę) nawet z rozdzielczością 1200 x 1200 dpi. Funkcje wydajnego zarządzania dokumentami - platforma Sharp OSA i interfejs dostępu zdalnego - to tylko niektóre z aplikacji i narzędzi ułatwiających pracę użytkownikom i administratorom. 
Duży kolorowy dotykowy wyświetlacz LCD z wybranymi przyciskami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb i z funkcją podglądu miniatur, który upraszcza obsługę urządzenia zwłaszcza w zorientowanych na IT środowiskach z wysoko wyspecjalizowanymi zastosowaniami, oraz opcjonalny finiszer wewnętrzny, który sortuje, zszywa i rozsuwa wydruki, potwierdzają rzeczywistą uniwersalność urządzenia MX-C382SC.